03.05.2020, 15:20

У травні на 20% зростуть деякі тарифи мобільного зв’язку

Йдеться про одного з найбільших українських операторів. Компанія пояснює це тим, що зросло споживання і збільшилося навантаження на мережу, відповідно зростають витрати на те, щоб забезпечити підтримку високошвидкісного інтернету. Соціальні тарифи з 15 травня не зміняться.
Водночас омпанія Vodafone не буде найближчим часом переглядати соціальні тарифи для найбільш чутливих верств населення.

Зокрема, незмінними залишаються умови тарифної лінійки Family, яка включає безлімітні дзвінки в мережі + 60 хвилин на інші мережі, безлімітний обмін повідомленнями в Viber, WhatsApp, Skype, Telegram. Також без змін залишається архівний тариф Light і Light+.

Як працюють оператори мобільного зв'язку в умовах карантину

Починаючи з 15 травня 2020 і до кінця місяця, компанія перегляне умови в ряді інших тарифів передплаченого зв'язку.

"Зміни викликані сукупністю кількох факторів:
З моменту запуску тарифів зросло споживання і збільшилося навантаження на мережу, відповідно зростають витрати на підтримку інфраструктури та розширення ємності, як у великих містах, так і в невеликих населених пунктах.
Триває активне будівництво нової інфраструктури, щоб забезпечити покриття швидкісного інтернету там, де його раніше не було. На сьогоднішній день якнайшвидше забезпечення в Україні повсюдного доступу до інтернету і цифрових сервісів - один з пріоритетів компанії.
Практично відсутні доходи від роумінгу, які раніше складали значну частину інвестицій в мережу.
Перераховані фактори, а також те, що Vodafone, на відміну від інших учасників ринку, не переглядав тарифи ні в кінці минулого року, ні на початку поточного, змушує компанію актуалізувати тарифи. З 15 травня 2020 зміняться умови тарифних лінійок RED Extra (XS, XS-2, S, M, L) RED (XS +, S, M, L), Unlim 3G, 3G +, з 27 травня 2020 року – змінюються умови лінійок Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim), Super Net Turbo 2019 і Joice. В середньому вартість цих тарифів зміниться на 20%. Детальну інформацію про зміни користувачі тарифів отримають в повідомленнях завчасно",
- йдеться у повідомленні компанії на офіційному сайті.