11.05.2020, 08:40

Рівне: ЦНАП відновив видачу та обмін паспортів

Відділ паспортних послуг приймає людей за попереднім записом. Відсьогодні, 11 травня, прогнозують у Центрі надання адмінпослуг, введуть попередній запис на низку інших послуг.
З 4 травня рівненський ЦНАП відновив прийом громадян, які хочуть отримати чи обміняти паспорт українця, розповіла Суспільному директорка рівненського установи Наталія Хомич.

– Ми відновили саме подачу документів на паспорт громадянина України, оскільки було дуже багато звернень від громадян. Відновили оформлення у частині видачі та обміну паспорта громадянина України замість пошкодженого, втраченого або викраденого, а також при зміні прізвища. Оформляємо паспорти особам, які досягнули 14-ти, 16-річчя, тобто здійснюємо перше оформлення паспорта, який необхідний для здачі іспитів, для вступу, пояснила Наталія Хомич.

Від завтра транспорт Рівного курсуватиме по-новому

Приймають клієнтів за попереднім записом, з розрахунку – один відвідувач на пів години. Якщо звернень побільшає, будуть змінювати цей графік. Площа приміщення дозволяє приймати і дві людини на пів години, уточнила директорка ЦНАПу.

ЦНАП онлайн: якими послугами можна скористатись з дому

– З 11 травня, як тільки буде протокол комісії ТЕБ та НС, будемо поступово виходити з карантину. Ми в жодному разі не зробимо великий наплив людей. На всі послуги ми зробимо попередній запис. Тому що все одно ситуація в країні така, що вірус не відійшов й треба дотримуватись певних заходів. Але поступово будемо вводити наші послуги,сказала Наталія Хомич.
Щасливе Рівне