19.05.2020, 10:00

Рівненщина: які лікарі отримали доплату за квітень у розмірі 300%

Чотири медзаклади Рівненщини вже уклали угоди із Національною службою охорони здоров’я на надання допомоги пацієнтам із COVID-19.
Це Здолбунівська та Дубровицька ЦРЛ, Дубровицький ПМСД та обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров'я ОДА Олег Вівсянник.

Зокрема, наприкінці минулого тижня обласний Центр екстреної допомоги отримав гроші за послуги пацієнтам з COVID-19 та вже сьогодні здійснив додаткову доплату за квітень у розмірі 300% заробітної плати. Таку доплату отримали члени виїзних бригад екстреної медичної допомоги, зокрема водії, фельдшери та лікарі, які обслуговували виклики до хворих з діагнозом COVID-19, підтверджених ПЛР-тестами.

За словами головного лікаря закладу Андрія Бортніка, кошти нараховані за квітень, на одного працівника становлять: лікарям від 12 до 27 тисяч; фельдшерам від 12 до 21 тисячі; водіям від 10 до 16 тисяч. Ця сума залежить від індивідуальних обов’язкових доплат і надбавок.

Нагадаємо, з 6 травня НСЗУ розпочала контрактування закладів, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Пакети передбачають надання послуг із тестування, екстреної та стаціонарної медичної допомоги. На це з держбюджету додатково виділено понад 15 млрд грн.

Такі контракти можуть заключити опорні заклади, які лікують пацієнтів з коронавірусом, служба екстренки та мобільні медичні бригади. Тариф на оплату послуг включає доплати медикам у розмірі до 300% до зарплати за квітень.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини