29.05.2020, 12:49

Журналісти важливі!

фото з nsju.org.

Напередодні Дня журналіста Національна спілка журналістів України запустила інформаційну кампанію #Журналісти_Важливі. Її мета - привернути увагу влади до необхідності підтримки медіа в період пандемії коронавірусу, а суспільства - до важливості й потрібності журналістської праці.
Багато розвинених країн під час епідемії коронавірусу надали журналістам статус «ключових працівників» – нарівні з лікарями, поліцейськими і працівниками комунальних служб. Уряди різних країн звільняють медіа від податків, замовляють соціальну рекламу в ЗМІ і видають громадянам ваучери на передплату газет.

фото з nsju.org.
фото з nsju.org.


Але в Україні ситуація, як завжди, кардинально інша.

фото з nsju.org.
фото з nsju.org.


За оцінками Національної спілки журналістів України, до 20% вітчизняних медіа можуть не пережити карантин та економічну кризу. Уже чимало редакцій згортають проекти і звільняють працівників. І це – в той час, коли увага до газет, радіо-, телепрограм, до онлайн-ЗМІ збільшується в усьому світі.

фото з nsju.org.
фото з nsju.org.


#Журналісти_Важливі. Саме вони відіграють ключову роль в інформуванні суспільства в ці кризові місяці.

#Журналісти_Важливі. Саме їм довіряють українці – більше, ніж владі.

#Журналісти_Важливі. Саме вони часто – єдине джерело правдивої інформації для своєї аудиторії.

Закликаємо підтримати українську журналістику та українських журналістів! Використовуйте символіку акції, ставте хештег #Журналісти_Важливі, поширюйте ваші фото із гаслами на захист журналістів!

Здоров’я суспільства залежить і від здорової інформаційної сфери.
Щасливе Рівне