Ми у Facebook
01.06.2020, 16:40

Де на Рівненщині проводитимуть театралізовані екскурсії

Театралізовані екскурсії, археологічні експедиції на території Хотинського городища у Рівненському районі, виставки історичних та художніх експонатів.
Таким чином реалізовуватимуть проєкт «Створення туристично-культурного центру в селі Хотин Шпанівської громади в рамках Зеленого шляху «Медове коло».

Як розповів проєктний менеджер Шпанівської ОТГ Євгеній Сульжук, також ініціатива передбачає облаштування у місцевому клубі культурного простору. Для цього відремонтують частину приміщення, закуплять необхідні меблі та обладнання.

У Рівному відбудеться унікальний автоконцерт гурту "Без обмежень"

У просторі проводитимуться виставки, майстер-класи, інші заходи для мешканців та гостей громади. Тут же надаватимуть послуги для мандрівників, зокрема, їх інформуватимуть про привабливі локації та атракції.

Щоб виграти грант, ОТГ написала проєкт та подала його на щорічний конкурс, який проводиться вже 10 років поспіль на Рівненщині. У його рамках територіальні громади отримують співфінансування з обласного бюджету на втілення власних ініціатив. Так, від області громада одержить 150 тисяч грн, при цьому власний внесок складе 314 тис грн.

Нагадаємо, цього року реалізують 25 проєктів територіальних громад у рамках конкурсу. На це з обласної скарбниці області виділено 2,9 млн грн.

На правах реклами