Травневі дощі врятували Світязь від усихання
Назарій Поліщук вважає, що проблема зниження рівня води у Світязі природна, адже єдині джерела наповнення озера водою – це підземне живлення і поверхневі стоки. "Особливість озера Світязь у тому, що воно має неймовірно малу площу водозбору. Вона становить 112 метрів квадратних, тоді як загальна площа озера – 27 кілометрів квадратних", - каже чиновник.
За підрахунками фахівців регіонального офісу водних ресурсів, рівень води у Світязі зменшився на 5-7%. "Це не критичне зменшення. Але на озері Світязь великі площі належать мілководдю", – пояснив Назарій Поліщук візуально помітні зміни на озері.


Кабмін схвалив розширення соціальної підтримки для строковиків, військових базової служби та їхніх родин

Кабінет Міністрів України зробив важливий крок назустріч військовослужбовцям та їхнім родинам, схваливши законопроєкт, що значно розширює соціальну підтримку для низки категорій військовослужбовців. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.
переглядів: 309
Польща припиняє безмитний імпорт української продукції

З 5 червня 2025 року Польща припиняє безмитний імпорт українських товарів, що раніше був запроваджений Європейським Союзом як "торгівельний безвіз". Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, наголосивши, що підтримка України не повинна відбуватися коштом польських фермерів.
переглядів: 305
Про що говорив Трамп із путіним дві години

Трамп і путін провели двогодинну телефонну розмову: кремль заявляє про готовність до меморандуму з Україною.
переглядів: 483
Росіяни не зуміли запустити Ярс

У Росії не відбувся запланований «навчально-бойовий» запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 «Ярс». Про це 19 травня повідомило видання Defense Express.
переглядів: 481
Рашисти просунулися на Донеччині

Російські війська просунулися поблизу трьох населених пунктів на Донеччині. Інформацію про це оприлюднив проєкт DeepState.
переглядів: 541