26.06.2020, 14:40

Український дизайнер створив серію відео про аварію на ЧАЕС за архівними даними [+Відео]

Його ролики вже зібрали майже 3 мільйонів переглядів.
Про це повідомляє MediaSapiens.

Андрій Приймаченко, режисер та дизайнер, запустив спецпроєкт Chornobyl Files: він працює з архівними документами про аварію на Чорнобильській атомній станції, потім візуалізує їх, а за потреби – озвучує. На сьогодні він зробив вже 6 відео, найбільше переглядів – у відео, де чутно переговори диспетчерів, які викликають пожежних, дзвонять начальнику зміни, передають перші повідомлення про пожежу на станції – його подивилися 2,1 мільйони разів. Це відео було створено 7 років тому, у 2013 році – і Приймаченко наполягав, що саме його, навіть з тою самою помилкою розшифровки, використали у серіалі «Чорнобиль».Інші відео створені зараз, коли Приймаченко перебував на карантині. Про свою роботу він розповів в інтерв’ю ресурсу ain.ua:

«Накопичився великий пласт інформації, книг, документів. На карантині з'явилося трохи більше вільного часу, і я вирішив засобами моушн-дизайну розповісти історію аварії на ЧАЕС».

Таким чином був створений ролік про наказ щодо секретності інформації про те, які наслідки мала аварія на ЧАЕС. А також візуалізація звіту Шведського інституту радіаційного захисту від 28 квітня 1986 року, де було зафіксовано зростання радіаційного фону.У Міносвіти розповіли, скількох не пустили на ЗНО через підвищену температуруПриймаченко вважає, що така робота може привернути увагу людей і до самої зони відчуження, яка колись була чиїмось домом, і до глобальних екологічних проблем планети.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ