Подати
оголошення

28.06.2020, 11:00

День молоді 2020 - з обмеженнями й БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Цього року в зв'язку з коронавірусом улюблене свято літа, юного завзяття та позитиву без традиційних масових гулянь, фестивалів, змагань, концертів та дискотек.
Щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року № 323/94 в Україні відзначається свято День молоді. Воно встановлене на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України".

Напередодні Дня молоді у парку культури та відпочинку міський голова Рівного Володимир Хомко відзначив Почесними грамотами і Подяками Рівненської міської ради та виконавчого комітету понад 20 молодих людей - медиків, поліцейських, рятувальників, працівників державних установ, вчителів.

Цього року в Рівному, на жаль, традиційних масових святкових заходів не заплановано - одна з важливих умов безпеки - дотримання соціальної дистанції.

Але через кілька днів, 1 липня, на рівненському авторинку, що на вул. Млинівській, відбудеться безпечний автоконцерт улюбленого гурту української молоді БЕZ ОБМЕЖЕНЬ!Правила відвідування безпечного автомобільного концерту:
Квиток є перепусткою на подію для одного автомобіля.
В одному авто дозволено знаходитись не більше 2-х дорослих осіб та 2 дітей до 12 років включно.
При в'їзді на територію події відбуватиметься ОБОВ'ЯЗКОВЕ вимірювання температури бездотиковим термометром.
Кожен пасажир автомобіля повинен мати при собі засоби особистого захисту та гігієни: захисну маску, рукавиці, антисептик.
Виходити з автомобіля дозволено лише у туалет, при цьому з одягненою маскою, рукавицями та з дотриманням безпечних відстаней, згідно розмітки.
Одночасно у черзі до 1 туалету дозволено перебувати не більше 5 осіб.
Заборонено пересуватися на автомобілі по території до повного завершення концерту, за виключенням виїзду за територію, при цьому повернення неможливе.
Забороняється контактувати з будь-ким із присутніх.
Забороняється розпивати алкогольні напої та вживати заборонені речовини.
На території працюватиме професійна охорона та поліція, яка має право без пояснення причини попросити залишити подію.
Забороняється вмикати музику, або інші технічні прилади, які створять дискомфорт іншим відвідувачам.
Забороняється фото-відео зйомка концерту на професійне обладнання за виключенням попередньої акредитації
Між рядами автомобілів постійно чергуватиме охорона та волонтери, які зможуть оперативно вирішити будь-яку проблему, також буде створено спеціальний канал у засобах зв'язку.
Для мінівенів та легкових автомобілів створені спеціально відведені місця! Якщо у вас мінівен, а ви купуєте квиток для легкового авто, на концерті ви будете змушені стати на інше місце, різниця у вартості квитка НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!
Доплата за кожного додаткового дорослого пасажира – 400 грн.
Місце зустрічі: Рівне, Авторинок (вулиця Млинівська)
Дата та час: 1 липня, 19:00.


Також у Рівному до Дня молоді запрацювали фонтани

У Рівному збудували спортивний майданчик в пам'ять про журналіста та громадського активіста Олександра Мельничука