04.07.2020, 12:40

Рівняни зможуть поїхати до Львова електричками – графік руху

На Рівненщині відновлюється залізничне сполучення
З 30 червня «Укрзалізниця» відновили рух деяких електропоїздів, які курсують територією Рівненщини. Першими запустили електрички «Рівне-Львів», «Здолбунів-Красне», «Здолбунів-Сарни» та «Сарни-Рафалівка», пише rivne.media.

Вищезазначені електрички курсуватимуть щоденно. До прикладу електропоїзд «Рівне-Львів» відправлятиметься з Рівного о 3-ій ночі, а прибуватиме до Львова о 07:46. У зворотному напрямку відправлятиметься о 18:00 зі Львова, прибуваючи в Рівне о 22:52. З повним графіком приміських поїздів, які курсують через станцію Рівне, можна ознайомитися на сайті «Львівської залізниці».

Нагадаємо, через Рівне також курсує пасажирський поїзд "Ковель-Київ" (через день), а з 4 липня курсуватиме поїзд сполученням "Рівне-Миколаїв". В "Укрзалізниці" наголошують, що під час перебування на об’єктах інфраструктури, посадки в поїзд та безпосередньо в рухомому складі пасажири обов`язково повинні одягнути захисну маску чи респіратор, користуватися іншими засобами індивідуального захисту, а також суворо дотримуватися усіх рекомендацій МОЗ для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.