12.07.2020, 07:00

Недільний ранок може бути музичним! Три прем'єри українських артистів

«Інтер» пропонує своїм телеглядачам починати вихідний день з гарної музики та зустрічі з улюбленими артистами. З 12 липня по неділях у ранковому ефірі телеканалу - телепрем'єри концертів відомих українських виконавців.
«Інтер» дає можливість глядачам почути прекрасні голоси чудових українських артистів, насолодитися гарною музикою і щирими піснями, - каже керівник редакції музичних програм телеканалу «Інтер» Олег Яковлєв. - І тим самим ми хочемо підтримати наших виконавців у цей складний кризовий час, коли шоу-бізнес знаходиться на паузі.
Ми покажемо концерти трьох абсолютно різних артистів: Влада Ситника, Наталії Валевської і Гаріка Кричевського, яких наші глядачі люблять і добре знають з участі у святкових концертах «Інтера». Це талановиті, чесні і, найголовніше, дуже щирі виконавці».

Уже цієї неділі, 12 липня, о 07:00 в ефірі телеканалу «Інтер» - прем'єра концерту «Золотого голосу України», переможця «Слов'янського базару-2017» Влада Ситника. Володар ліричного баритону з неповторним тембром входить у ТОП-30 кращих голосів світу.

У концерті «Для тебе» телеглядачі почують народні та світові хіти в сучасній обробці, а також найкращі авторські пісні у виконанні артиста.

«Два місяці важкої підготовки, тисячі годин репетицій - все заради того, щоб глядачі змогли почути нове звучання улюблених творів і нові пісні», - розповідає Влад Ситник.Атмосфера концерту, як і кожна з пісень артиста, наповнені теплотою і любов'ю. Влад зі сцени розповідає про себе, своїх кумирів, ділиться історіями з життя. Крім того, в концерті беруть участь імениті гості. Влад Ситник разом з піаністом-віртуозом Євгеном Хмарою виконають пісню Миколи Мозгового «Минає день». А родзинкою вечора стане дует Влада з народною артисткою Казахстану Розою Римбаєвою: вони заспівають відомий хіт співачки - «Любов настала». Також своїми виступами радували публіку оркестр «Бетховен» і Ball Dance Theatre під керівництвом Віталія Загоруйко.

Дивіться прем'єру концерту Влада Ситника вже цієї неділі, 12 липня, о 07:00 на «Інтері».

Також не пропустіть інші музичні прем'єри: 19 июля в ефірі «Інтера» - шоу Наталії Валевської «Палала», а 26 липня - ювілейний концерт відомого шансоньє Гаріка Кричевського.Текст і фото - пресслужба Інтер

Щасливе Рівне