31.07.2020, 15:00

У Костопільському районі на 7 днів посилили карантин

За останній тиждень на Костопільщині різко збільшилася лабораторно підтверджена кількість хворих на коронавірус. Тому тут будуть закриті речові, продовольчі ринки, не ходитимуть "маршрутки"... Що ще потрапило під тимчасову заборону?
Станом на ранок 31 липня Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА повідомив про 29 інфікованих у Костопільському районі – 29 (м. Костопіль – 15, с. Постійне – 7, с. Ставок – 3, с. Корчин – 2, с. М. Любаша, с. Базальтове). За останні 7 днів на Костопільщині виявили 124 інфіковані людини. Це 193,9 випадків на 100 тисяч населення.

У зв'язку з цим на позачерговому засіданні 31 липня комісія при Рівненській обласній державній адміністрації встановила обмеження на найближчі 7 днів, інформує офіційний веб-сайт Рівненської ОДА.

Рішенням комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області упродовж наступних семи днів в Костопільському районі забороняється:

- Проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

- Робота розважальних закладів та діяльність суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках та діяльності з надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- Здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у приміському, внутрішньорайонному сполученні;

- Робота речових та продуктових ринків, точок продажу іноземних товарів.

"Також головним управлінням Держпродспоживслужби та Нацполіції області, районним адміністраціям та органам місцевого самоврядування доручено значно посилити контроль за дотриманням карантинних заходів населенням та керівниками установ, організацій та закладів, зокрема, громадського харчування, стоматології, транспорту, ринків, перукарень, косметичних кабінетів, особливо у Костопільському районі.

Нагадуємо, у залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території окремих районів області застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи", - йдеться в офіційному повідомленні Рівненської ОДА.
Щасливе Рівне
Бесплатка

Панасюк
Автовикуп


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net