04.08.2020, 17:19

Росія продовжує завозити зброю, техніку та боєприпаси на схід України

фото з prm.ua.

Українська розвідка продовжує надавати інформацію щодо цього.
За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує постачати на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях озброєння, військову техніку, боєприпаси, пально-мастильні матеріали та інше військове майно через неконтрольовані Україною ділянки кордону.

Зокрема, протягом минулого тижня до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК оперативного угруповання російських окупаційних військ доставлено не менше 10 одиниць бойової броньованої техніки, до 30 вантажних автомобілів зі стрілецькою зброєю, боєприпасами і військовим майном та близько 1 тисячі тонн пального.

Крім того, відбулася ротація особового складу окремих підрозділів ЗС РФ, які не входять до складу 1 і 2 АК, також зафіксовано прибуття найманців-громадян РФ для комплектування особовим складом російських окупаційних військ.

За повідомленням з Міністерства оборони України.

Нагадаємо, Захисники України виконують завдання під ворожим вогнем. На сході проти українців використовують заборонену зброю. Росія створила загрозливу ситуацію поблизу України.