06.08.2020, 11:31

Веслувальниця з Рівненщини здобула 5 нагород чемпіонату України

фото з rv.gov.ua.

У місті Дніпро відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Участь у змаганнях взяли 25 команд з різних областей України. Рівненщину представляли вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності.
Найвдалішим є виступ юної спортсменки з Млинова Олени Циганкової, яка здобула п’ять медалей чемпіонату: три бронзи, срібло та золото. Перше місце Олена отримала в новому виді «двійка-мікс», де веслувала разом з напарником на дистанції 500 м. Тренери спортсменки – Олег Кислицький та Леонід Камлочук.

Окрім того, срібними та бронзовими призерами змагань стали рівняни Владислав Тарасюк та Роман Булавський. Хлопці здобули по одній срібній та одній бронзовій нагородах. Тренують спортсменів Олександр Яцюк та Олександр Щипцов.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, у Рівному був фестиваль човнів.