08.08.2020, 09:44

На Рівненщині хочуть почати новий освітній проект

фото з rv.gov.ua

І запрошують до співпраці ВУЗи Рівненщини.
Міністерство цифрової трансформації України спільно зі стартап-інкубатором YEP, МОН, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів запровадить в українських університетах курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами» в рамках проєкту «Підприємницький університет».

Пілотний проєкт «Підприємницький університет» розпочнеться вже у вересні 2020 року. Його мета — розвиток підприємницької освіти та стартап руху в університетах України.

На першому етапі проєкту в пілотних університетах країни буде впроваджено навчальну дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

Уже в першому семестрі 2020-2021 навчального року викладачі університетів пройде попереднє навчання за тематикою курсу (онлайн 26-28 серпня), навчальна програма буде інтегрована в університетах в рамках наявних дисциплін або як предмет на вибір, а викладачі курсу отримають постійну підтримку експертів та менторів YEP.

Передбачається, що під час курсу студенти створять власні стартап проекти та подадуть їх на участь у конкурсі стартапів. Найкращі команди матимуть шанс отримати індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, OKKO, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проекту.

Програма курсу пройшла рецензування міжнародних партнерів та експертів: Університет Штату Північна Кароліна (США), Університет Тарту (Естонія), Олени Донець (екс-директорка стартап-акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниця Duco.io, Ізраїль).

«Національний проєкт Дія.Бізнес передбачає комплексну та повноцінну допомогу підприємцям за рахунок створення екосистеми підтримки підприємців. Для нас важливо, щоб люди починали власний бізнес і успішно його розвивали. У цьому контексті формування підприємницьких навичок в університеті є важливою складовою проєкту Дія.Бізнес», — каже заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Університети, що візьмуть участь у пілотному проєкті, надалі отримають можливість участі в наступних етапах проєкту «Підприємницький університет».

Щоб приєднатися до програми, уповноваженим особам від університетів необхідно до 15 серпня заповнити анкету: https://forms.gle/7jCJY9nPRjApdqhG9

Ініціативи YEP реалізуються за підтримки Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Дізнайтеся, Як навчатимуться в школах на Рівненщині з 1 вересня. Музей відомого університету на Рівненщині створив віртуальний тур