10.08.2020, 16:40

Коли на Рівненщині зможуть запрацювати дитячі табори

Ситуацію із сезоном оздоровлення на Рівненщині прокоментував заступник голови ОДА Ігор Тимошенко під час щоденного брифінгу.
Він нагадав, що сезон вчасно не розпочався не через відсутність коштів, а через карантинні обмеження.

З 3 серпня в Україні вступила в дію нова система зонування районів під час адаптивного карантину. Відповідно, у районах із «червоною» і «помаранчевою» зонами не можуть працювати дитячі табори. «Зелена» і «жовта» зона – допускається.

«Таким чином, з 3 серпня заклади Рівненщини набули право розпочати дитячу оздоровчу кампанію. До її завершення, а це 1 вересня, залишається два тижні. Тому керівникам таборів необхідно пройти необхідні процедури щодо перевірки готовності закладів до прийому дітей. Про що сьогодні за наслідками зустрічі з керівниками закладів було домовлено», - прокоментував Ігор Тимошенко.

За наслідками сьогоднішньої зустрічі дано відповідні доручення про оперативну підготовку закладів. Якщо вони відповідатимуть усім санітарним та карантинним вимогам – з понеділка зможуть працювати.

Варто зазначити, що оздоровчий період більшості таборів триватиме до 1 вересня. Деякі заклади Рівненщини, зокрема «Електронік» декларують готовність працювати й у вересні. Оскільки цей заклад є у підпорядкуванні міської ради, відтак передбачені кошти і можливості для його роботи у навчальний період.

Також Ігор Тимошенко відзначив, що оздоровчі заклади працюють на умовах окупності, обласний бюджет і інші бюджети компенсують частину путівки, особливо для тих дітей, які потребують додаткової допомоги за рахунок бюджету.