Подати
оголошення

12.08.2020, 08:43

На Рівненщині шукають на роботу поліцейських: яка зарплата чекає претендентів?

Набір кадрів в поліцію триває на Рівненщині
Конкурс оголошено на посади поліцейських сектору реагування патрульної поліції, дільничних офіцерів поліції, молодших інспекторів-кінологів ГУНП в Рівненській області, повідомляють у пресслужбі поліції області. Електронні анкети кандидатів на службу та встановлений перелік документів приймаються по 24 серпня 2020 року.

Вимоги до кандидатів:

- вік – від 18 років;
- громадянство України;
- вільне володіння українською мовою;
- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Що пропонують?

Грошове забезпечення – від 11 500 грн; соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством; пільговий лізинг на житло; можливість отримання вищої освіти; перспективу кар’єрного росту.

Конкурс проводитимуть з дотриманням вимог розділу шість Закону України «Про Національну поліцію» та Типового порядку, затвердженого наказом МВС від 25.12.2015 №1631.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: 679-789, 067-362-40-80.

Ознайомитися з умовами конкурсу та заповнити онлайн-анкету можна на офіційному сайті Національної поліції України або Головного управління Національної поліції в Рівненській області (розділ «Вакансії»).

Охочих служити у поліції, запрошують взяти участь у відборі!