Подати
оголошення

18.08.2020, 20:19

Насіння буряка – якісний та смачний урожай

Напевно, кожному з дитинства відомо, що буряк являється дуже корисним овочем. Адже його використовують як у кулінарії, так і в промисловості. З цього овочу роблять цукор, він є королем деяких страв, а також з буряка виходять дуже смачні салати й закуски, та багато чого іншого. Також овоч благотворно впливає на серцево-судинну систему, зміцнює стінки капілярів та судин, і надає профілактичну та заспокійливу дію.
Нині буряк вирощують майже у всіх країнах, а також по всій території України. Оскільки овоч витримує заморозки до -2 градусів, його майже не вирощують у теплицях. Але, насіння буряка потрібно висаджувати у прогрітий ґрунт, коли температури повітря сягає хоча б 18-20 градусів.

Де придбати якісне насіння буряка


Усі, хто наважився на висадку овочу, повинні бути впевнені, що придбали якісне насіння, яке дасть добрі плоди. Адже деякі компанії виробляють низькоякісну продукцію, з якої потім або нема врожаю взагалі, або є низькоякісний несмачний продукт. Тому, до вибору насіння потрібно поставитись із великою відповідальністю. Магазин «Дім і Сад» займається торгівлею високоякісного насіння, яке дає добротний урожай. Тут зібрані різноманітні види та сорти насінь буряка, опис яких можна подивитись на сайті інтернет-магазину. Також у наявності є насіння квітів, ягід та різноманітних фруктів. «Дім і Сад» працюють на ринку вже понад 15 років. Перевагами магазину є гарантія, строком на 90 днів; доставка та оплата здійснюються зручним для замовника способом; зібрані лише перевірені високоякісні товари; широкий асортимент продукції, серед якої точно знайдеться все необхідне; регулярні знижки, акції та бонуси всім клієнтам.

Рекомендації щодо висадки насіння


Звісно, кожен хоче, щоб урожай був смачним, соковитим та корисним. Тому слід дотримуватись певних рекомендацій, що стосуються висадки насіння:

1. Висаджувати насіння буряка слід у теплу погоду, тому що рослина, що висаджена в холодну погоду, буде хворіти та дасть неякісний урожай;
2. Сонячна погода та вологий ґрунт забезпечують сприятливі умови для росту буряка;
3. При сухій погоді слід поливати грядку через день;
4. Перше проріджування необхідно провести, коли буде видно 2-3 листочки.

Доглядати за буряком не складно, адже це не надто вибагливий овоч.

Отже, до вибору насіння буряка слід поставитись серйозно та обрати дійсно якісний продукт. Адже саме від якості насіння буде залежати кількість та смак самого врожаю.

Ознайомитися із більш детальною інформацією, а також оформити замовлення можна на сайті інтернет-магазину.