22.08.2020, 13:52

Коли рівненські театри знову зустрінуть глядачів

Рівненський академічний український музично-драматичний театр та Рівненський академічний обласний театр ляльок через карантин на деякий час мусили призупинити свою діяльність.
Як повідомили з Рівненської ОДА, відновлення роботи залежить від епідситуації:

"Питання відновлення роботи закладів культури залежить від епідемічної ситуації, яка буде в області. На сьогодні маємо висхідну динаміку. На даний час відбуваються поки репетиції, митці готуються до сезону. У Рівному проходить навчання в рамках проекту «Yes Academy Ukraine 2020», в якому беруть участь світові хореографи. Це, зокрема, хореограф відомої співачки Бейонсі - Джоель Рівера, та учасник цирку «du Soleil» – це Маккензі Томас. В конкурсі прийняло участь 400 кандидатів, з яких було відібрано всього 50. І приємно, що 8 талановитих жителів Рівненської області також в даному проекті. На День Незалежності очікуємо прем’єрної постановки мюзиклу. Вистава буде на відкритому повітрі, із дотриманням карантинних норм", - розповідає очільник Рівненської ОДА Віталій КОВАЛЬ.

Нагадаємо, День Незалежності і День міста у Рівному пройдуть без масових святкувань. У місті на Рівненщині з’явилася незвичайна фотозона.
Щасливе Рівне