24.08.2020, 10:26

У Рівному можна буде вживу послухати музику Скрябіна

фото moderato.in.ua

Концерт відбудеться завтра, 25 серпня.
Концерт під назвою « ESPRESSIONE » в рамках III органного фестивалю « Musica Viva Organum ». Жива музика органу.

В концерті беруть участь: Меланія МАКАРЕВИЧ (фортепіано), Олена МАЦЕЛЮХ (орган).
Меланія МАКАРЕВИЧ (фортепіано) Закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка (клас професора, заслуженої артистки України О. Рапіти). Лауреат VI Міжнародного конкурсу піаністів ім. Б. Дваріонаса (Вільнюс, Литва), відзнаки III Міжнародного форуму піаністів (Санок, Польща).

Учасник Літньої музичної академії міжнародного благодійного фонду конкурсу ім. В. Горовиця, Музичних зустрічей польської та української молоді, фестивалів: «Контрасти» (Львів), Kyiv Music Fest, «Українська весна» (Познань, Польща), Міжнародного фестивалю камерної музики «Chamber Music Session» (Київ). Неодноразово виступала з речиталями та концертами з оркестром в Україні та за кордоном

Олена Мацелюх (органістка) Закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка. Провідна українська органістка Олена Мацелюх є солісткою Рівненської філармонії, а також Львівської Національної філармонії і Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і постійно гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії , Данії та США. Як один із кращих інтерпретаторів органної творчості Й. С. Баха у Східній Європі Олена Мацелюх вже декілька років відкриває Бахівські Фестивалі у Брно (Чехія) та у Вроцлаві. У Польщі Олену Мацелюх вітають шанувальники її таланту й на кількох інших фестивалях, зокрема – на престижному «Музика в Старому Кракові».

Програма концерту:

Дж. Ньютон / Кр. Пардіні. Християнський гімн «Amazing Grace»

Ф. Ліст. Танець смерті

Ф. Ліст. Фантазія і фуга на тему B-A-C-H

О. Скрябін. Прелюдії тв.11

С. Прокоф’єв. Соната №4 тв.29

Р. Вагнер Шаленна гонитва Валькірій з опери «Валькірії».

Концерт відбудеться в Залі камерної та органної музики, за адресою: місто Рівне, вулиця Соборна, 137.

Квитки на сайті онлайн:https://ticketclub.com.ua/eventsession/11781/
та в касі органного залу.
Довідка за тел. 0677501359, 0969631165.

Концерт запланований на п'ятницю, 25 серпня. Початок о 19.00.

Нагадаємо, у Рівному почався фестиваль органної музики "Жива музика органу" "MUSICA VIVA ORGANU" У Рівному можна було послухати живу музику Баха.
Щасливе Рівне