06.09.2020, 10:35

Ексклюзив «Ранку з Інтером»: Міла Нітіч - про розставання з продюсером, захоплення боксом та нові стосунки

На одному з вокальних конкурсів силою голосу вона підкорила саму Примадонну. Але після цього за 11 років в шоу-бізнесі так і не досягла бажаного успіху. Нещодавно Міла НІТІЧ розлучилася з продюсером та змінила репертуар.
Про зміни у професійному та особистому житті співачка розповіла в ексклюзивному інтерв'ю програмі «Ранок з Інтером».Вперше українські глядачі дізналися про Мілу Нітіч У 2008 році завдяки її участі у проєкті «Шанс». Саме там талановиту вокалістку помітив продюсер Володимир Бебешко і запропонував співпрацю.Уже через рік співачка взяла участь у Міжнародному конкурсі молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля» в Юрмалі, де посіла третє місце й отримала спеціальний приз від Примадонни - «Золоту зірку Алли» та грошову премію в розмірі 50 тис. доларів.Після тріумфу на «Новій хвилі» Міла Нітіч 11 років будувала кар'єру під керівництвом продюсера, однак за останні шість - не записавши жодної нової пісні. Творчий застій підштовхнув співачку до дій. І вона вирішила розлучитися з Володимиром Бебешком.

«Це рішення приймалося дуже важко і дуже довго, - зізнається співачка. - Розуміння, що у нас обірвався тандем, прийшло ще п'ять років тому. Ми багато працювали, було багато виступів, заробляли гроші. І в якийсь момент я зрозуміла, що стала просто гарною корпоративною співачкою - не більше. У 2016 році у нас був концерт, і так склалося, що я не змогла зібрати повноцінний зал навіть на 500 осіб. Хоча я розуміла, що минуло багато часу з тих пір, як артист почав співпрацю з продюсером, і вже міг би зібрати навіть палац «Україна». Перш за все мене не влаштовувало, що я не досягла того рівня, до якого йшла».

Тепер з Мілою Нітіч працює нова команда. Співачка змінила репертуар. Нещодавно вона випустила кліп на пісню під назвою «Ню». За перший місяць відео набрало більше мільйона переглядів у мережі! А вже наприкінці вересня Міла представить ще одну музичну прем'єру.

Щоб залишатися не тільки у творчій формі, а й у фізичній, Міла Нітіч кілька місяців тому зайнялася ... боксом!«Це не для того, щоб комусь дати по голові. А для того, щоб зміцнити свій дух і внутрішній стрижень, - говорить про нове захоплення співачка. - Я, в принципі, по життю не дівчинка-дівчинка, а боєць, тому й вибрала бокс. Я ніколи не буваю задоволена тим, як виглядаю. Звичайно, завжди хочеться бути ще кращою! Наприклад, повернутися до своєї вагової норми - 62-63 кг. Але вперше в житті я собі подобаюся навіть у тій формі, яка у мене зараз».

Артистка зізнається, що таке прийняття себе частково пов'язано зі змінами в особистому житті: «У мене є людина, з якою мені дуже добре, і я відчуваю, що він близький моїй душі й моєму серцю. Я не буду говорити, що зараз збираюся заміж, але все можливо». (Посміхається.)

Хто цей таємничий незнайомець, Міла не говорить. Лише підкреслює, що він непублічна людина і не має жодного відношення до шоу-бізнесу.Натхненна романтичними почуттями і творчими амбіціями, Міла Нітіч зізнається, що як ніколи готова багато працювати, оскільки її творчість занадто довго була поставлена на паузу.

Ексклюзивне інтерв'ю Міли Нітіч програмі «Ранок з Інтером»,Текст і фото - пресслужба Інтер

Щасливе Рівне