17.09.2020, 16:31

Догляд за волоссям восени - корисні поради для жінок

Осінній догляд за волоссям — про які правила слід пам'ятати
З настанням осені змінюється догляд за шкірою і за волоссям. Вся річ у тім, що восени часто бувають перепади температури, а також сильні вітри. Все це згубно впливає на волосся. Тому воно потребує дбайливого догляду. Ось кілька правил, яких слід дотримуватися восени, інформує Ukr.Media.

Регулярно підстригати посічені кінчики

Сонячні промені, морська вода зробили волосся тонким і слабким. Перше, що треба зробити на початку осені, зістригти кінчики волосся. Потім це треба робити регулярно. Волосся буде виглядати краще. Також не буде сіктися. Відповідно, волосся стане живим. Бажано в перший раз не шкодувати волосся і зістригти січені кінчики від 1 до 7 сантиметрів. Все залежить від того, наскільки волосся пошкоджене.

Сироватка для кінчиків, що січуться

Осінь — саме час, щоб лікувати волосся. У першу чергу треба зробити так, щоб воно перестало сіктися. Для цього треба застосовувати сироватку, яка призначена для цієї мети. Після регулярного застосування волосся січеться набагато менше.Головний убір

Як тільки температура за вікном знизиться, треба захищати волосся за допомогою головного убору. Тому жінкам, які хочуть, щоб їх волосся виглядало здоровим, необхідно обов'язково носити шапку або інший головний убір.

Зволоження

Як тільки включиться центральне опалення, волосся потребуватиме регулярного зволоження. Щоб зволожити волосся, слід використовувати спеціальні шампуні з рослинними компонентами.

Не варто забувати і про зволоження зсередини. Це дотримання водного балансу. Достатня кількість рідини в організмі допоможе і волоссю.

Маски

В осінньо-зимовий сезон волосся необхідно відновити і привести в порядок. Для цього ідеальним засобом стануть домашні маски. Сьогодні у вільному доступі є маски, які без труднощів можна використовувати в домашньому догляді за волоссям.Вітамінні комплекси

Сьогодні розроблені вітамінно-мінеральні комплекси для волосся. У їх складі вітаміни і мінерали, які не завжди надходять в організм з продуктами харчування. Тому необхідно в осінній час в обов'язковому порядку приймати вітаміни.

Масаж

Не варто забувати про масаж. Він забезпечить хороший кровообіг в області шкіри голови. Це стане відмінним стимулом для зростання і зміцнення волосся.

При правильному догляді волоссю не буде страшний ні осінній вітер, ні перепади температури.