22.09.2020, 08:40

Реєстрація автомобіля по-новому: що зміниться для водіїв

Українцям готують сюрприз з реєстрацією нових авто
В автосалоні покупець нового автомобіля зможе відразу отримати реєстраційний держномер і техпаспорт на транспортний засіб. Кабінет міністрів України допрацював проект постанови про реєстрацію нових транспортних засобів, який передбачає, що їх можна буде зареєструвати прямо в автосалоні. Про це повідомляє «Автоконсалтинг». Даний проект надійшов на узгодження в уряд з Міністерства внутрішніх справ і націлений на реєстраційну оптимізацію.

Передбачається, що автосалони офіційних імпортерів і дилерів зможуть надавати офіційно послуги з реєстрації автомобілів. Для цього вони повинні зареєструватися в Головному сервісному центрі (ГСЦ) МВС як суб’єкти господарювання та підписати з ГСЦ МВС договір про співпрацю. Тоді вони отримають право самі готувати необхідні документи для реєстрації авто, по тій формі, яка прийнята в ГСЦ, і ідентифікувати особистість покупців транспортних засобів та/або їх повноважних представників.

Підготовлені імпортерами та дилерами документи будуть передаватися в ГСЦ через функціональну підсистему єдиної інформаційної системи МВС. Відзначається, що в автосалоні покупець нового автомобіля зможе відразу отримати реєстраційний держномер і техпаспорт на транспортний засіб.