27.09.2020, 08:15

На Рівненщині у чотирьох районах горіли суха трава й чагарники

В суботу рятувальники боролися з вогнем поблизу сіл Дермань-2, Половлі, Кисоричі та біля Сарн. Напередодні гасили наслідки людської безвідпровідальності уздовж траси "Київ-Чоп" і неподалік с. Красносілля.
За минулу добу у чотирьох районах області вогнеборці гасили пожежі сухої трави та чагарників, повідомили у Головному управлінні ДСНС у Рівненській області.26 вересня о 13-15 поблизу с. Дермань-2 Здолбунівського району загорання сухої трави та чагарників на площі 0,2га.

26 вересня о 14:39 поблизу м. Сарни загорання сухої трави та чагарників на площі 0,4га.

26 вересня о 14-40 поблизу с. Половлі Володимирецького району загорання сухої трави та чагарників на землях на площі 0,5га.

26 вересня о 18:20 поблизу с. Кисоричі Рокитнівського району загорання сухої трави та чагарників на площі 0,5га.В усіх випадках причина пожежі встановлюється. Проте з впевненістю можна сказати, що без людської діяльності тут не обійшлося.25 вересня о 13:58 рятувальники ліквідували загоряння сухої трави та чагарників неподалік смт Гоща вздовж автодороги "Київ - Чоп".

Того ж дня о 15:00 неподалік села Красносілля Володимирецького району вогнеборці ліквідували загоряння сухої трави та чагарників на відкритій території. Причина та збитки встановлюються.

Рятувальники ДСНС закликають мешканців не провокувати пожежі у природних екосистемах області. Бережіть власне життя і здоров'я.