10.10.2020, 19:02

Дезінфекція смартфона - коли, як і навіщо це робити?

Чим дезінфікувати смартфони?
Мобільні телефони вже давно стали нашими вірними провідниками в рішенні всіх побутових завдань. Чи можете ви уявити вилазку до найближчого магазину або прогулянку з домашнім улюбленцем без смартфона? Як справи по дому, так і будь-який вихід з нього проходять з телефоном або в руці, або в кишені одягу.

Що ми робимо, виходячи кожен раз з дому? Правильно. Хапаємося за дверні ручки, натискаємо кнопки ліфта, беремо в руки товари в магазині, які до нас сотні разів брали інші люди, й періодично тримаємо в руках мобільний телефон. Приходимо додому. Миємо руки, беремо в черговий раз смартфон, викладений на полицю або ліжко і… Питається – навіщо мили руки?.

Думаю, ви добре розумієте той ланцюжок, завдяки якому телефон стає головним носієм патогенних мікроорганізмів. Часом страшно уявити, з яких публічних місць мікроби потрапляють на екран смартфона, через що він стає в 10 разів бруднішим за унітаз. Деякі фахівці заявляють, що дезінфекція переносних пристроїв важливіша, ніж носіння лицьових масок – коронавірус виживає на скляних поверхнях до декількох днів.Чим очищати смартфон? Офіційна рекомендація Apple і інші компанії радять робити це м’якими серветками з мікрофібри, змоченими в 70% ізопропілового спирту. Не рекомендується використовувати відбілюючі речовини (перекис водню). Важливо – витримуйте час! Зараза не гине моментально – залиште ґаджет у «візуально вологому» стані не менше ніж на хвилину.

Коли потрібно дезінфікувати? Після кожного «виходу в світ». Причому спочатку обробили смартфон, а вже потім вимили руки. Ця рекомендація актуальна не тільки в період поширення вірусу, але і в будь-який інший час. Прикладаючи телефон або руки після використання ґаджета до очей, ми кожен раз переносимо мікроби на зони поблизу слизових оболонок
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ