22.10.2020, 13:00

Біля Старого Села СБУ викрила замаскований схрон з гранатами і вибухівкою

Виявлені зброя, вибухівка і боєприпаси направлені на експертизу. Про це повідомила прес-група УСБУ в Рівненській області.
Служба безпеки України викрила у Рівненській області схрон з чотирма ручними протитанковими гранатами РПГ-22, двома кілограмами пластиду, півкілограмом тротилу, саморобним вибуховим пристроєм, двадцятьма гранатами Ф-1 із запалами, а також майже 1000 бойовими набоями різного калібру.

Військові засоби ураження правоохоронці вилучили із замаскованої у лісосмузі схованки поблизу селища Старе Село Рокитнівського району.

Виявлені зброя, вибухівка і боєприпаси направлені на експертизу.У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення і притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності. Перевіряється інформація щодо нелегального переправлення вилучених бойових засобів ураження з району проведення операції Об'єднаних сил.

Заходи з блокування незаконного обігу зброї проводились спільно з Житомирським прикордонним загоном Держприкордонслужби та Національною поліцією під процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури.

Про це йдеться у повідомленні прес-групи УСБУ в Рівненській області