28.10.2020, 14:30

"Дія" в дії: українці масово реєструють бізнес онлайн

Підприємці масово реєструються онлайн
Від початку 2020 року понад 50 тисяч українців відкрили ФОП онлайн на порталі "Дія". Реєстрація займає не більше 15 хвилин, повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

"Рік тому тільки 4-6% людей відкривали онлайн ФОПи. На сьогодні це понад 50%", - заявив під час брифінгу міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У жовтні міністерство запустило онлайн-реєстрацію ТОВ і зробила її простішою — із 88 полів у заяві залишилося 46. Зареєструвати бізнес можна, не виходячи з дому: замість 20 годин на оформлення документів до 30 хвилин на подання заяви онлайн.

Крім того, Мінцифри продовжує розвивати "Дія.Бізнес". На платформі доступно 39 видів безкоштовних консультацій. Міністр наголосив, що в офлайн-центрах "Дія.Бізнес" підприємці можуть безкоштовно отримати послугу консалтингу від спеціалістів-практиків, відвідати освітні заходи, протестувати продукт на спеціальній pop-up зоні, орендувати простір для бізнес-заходів. Перший центр "Дія.Бізнес" працює в Харкові. У листопаді запрацює в Миколаєві. На черзі — на Київщині та в Черкасах.

Щасливе Рівне