01.11.2020, 14:00

На Рівненщині - вісім "червоних" зон. Чи йти у школу з понеділка?

У Рівненській області з 2 листопада у «червоні» зони потрапляють 194 школи. У вісьмох з них заняття проводитимуть дистанційно, у двох - дітей відправлять на канікули.
Рішення про організацію освітнього процесу приймають місцеві комісії ТЕБ та НС. Організація навчання у закладах здійснюватиметься з урахуванням епідемічної ситуації. Освітній процес може проходити дистанційно, у змішаній формі (1-4 класи очно, інші дистанційно) або у звичному режимі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Із понеділка, 2 листопада, 8 шкіл Рівненщини здійснюватимуть освітній процес дистанційно – у зв'язку із самоізоляцією понад 50% учасників освітнього процесу.

А саме: по 1 школі у Радивилівському та Березнівському районах та по 3 школи Острожчини та Володимиреччини.

Також дистанційно навчатимуться учні Рівненського обласного наукового ліцею.

З понеділка на канікули піде Костопільська спеціальна школа І-ІІІ ступенів.

Також продовжить канікули до 6 листопада один навчальний заклад у Володимирецькому районі.

Про це повідомили під час онлайн брифінгу в Рівненській ОДА у п'ятницю, 30 жовтня.

Нагадаємо, з 2.11.2020 вісім територіальних одиниць Рівненщини будуть віднесені до “червоної” зони. Це міста Рівне та Острог, а також Демидівський, Зарічненський, Здолбунівський, Костопільський, Млинівський та Острозький райони. Разом з тим, міста Вараш і Дубно виходять з “червоної зони”, тепер вони будуть “помаранчевими”.

Рішенням комісії ТЕБ та НС м. Рівного, з 2 листопада 2020 року у закладах загальної середньої освіти – відновити навчання усіх класів у звичайному режимі, з дотриманням суворих протиепідемічних заходів та норм.

У віднесених до “червоної” зони територіях продовжить працювати транспорт, а також – ринки, магазини, заклади громадського харчування, торгові центри. Також дозволено роботу закладів освіти із можливим переходом на дистанційне та змішане навчання. Рішення про їх роботу прийматимуть місцеві комісії спільно з керівниками навчальних закладів.
Щасливе Рівне