Подати
оголошення

03.11.2020, 10:00

Поліцейські перевірили, як заклади Рівненщини дотримуються карантину

Упродовж минулих вихдіних, поліцейські перевірили 295 закладів громадського харчування та 83 перевізники щодо дотримання ними режиму роботи та правил карантину щодо людей. За результатами рейдів склали 22 адміністративних протоколи.
Так, найбільше — 15 протоколів за статтею 44-3 КУпАП поліцейські склали на власників та адміністраторів в обласному центрі. Серед виявлених порушень — недотримання розважальними закладами, закладами громадського харчування режиму роботи та обслуговування працівниками торгівлі покупців без масок. Аналогічні правопорушення зафіксовані у Вараші, Костопільському, Дубенському, Сарненському та Дубровицькому районах.

Нагадаємо, що відповідно до внесених змін до постанови Кабінету Міністрів України, які передбачають карантинні обмеження відповідно до рівнів епідемічної небезпеки, Рівненщина наразі відноситься до помаранчевої зони, а окремі міста та райони — до червоної. Зокрема, запровадженими обмеженнями забороняється робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання із надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

У цілому із часу запроваджених обмежень у зв’язку з поширенням COVID-19 на Рівненщині зареєстровано 4539 повідомлень про порушення правил карантину, складено 787 адміністративних протоколів за статтею 44-3 КУпАП.

Поліцейські у межах наданих їм повноважень продовжують профілактичні відпрацювання населених пунктів області щодо дотримання карантинних заходів і наголошують громадянам та суб’єктам господарювання на суворому дотриманні встановлених обмежень.