04.11.2020, 15:30

У Рівному пенсіонерка віддала псевдогазовику майже 40 тисяч гривень

Невідомий чоловік вчора, третього листопада, близько 11 години прийшов до квартири рівнянки, аби нібито перевірити лічильник газу. Та коли залишив оселю, у господині зникли 38 тисяч гривень.
Як розповіла поліцейським 82-річна рівнянка, чоловік представився працівником газової служби. Спочатку він перевірив, чи теплі батареї, а потім, оглянувши лічильник, сказав, що потрібно встановити підсилювач. Його вартість становить 700 гривень, тож пенсіонерка у коридорі дістала із сумки гроші та віддала «газовику». Той турботливо пішов у магазин за підсилювачем, звідки так і не повернувся.

СБУ викрила масштабне виробництво та збут контрафактного алкоголю на мільйони гривень [+Фото]

Через деякий час 82-річна матір по телефону розповіла про дивний візит дочці. 61-річна рівнянка запідозрила недобре, тож одразу сказала перевірити наявність коштів. Коли ж їх таки не виявила, звернулась до поліції.

За фактом крадіжки поліцейські розпочали досудове розслідування, у рамках якого розшукують зловмисника.

Правоохоронці закликають громадян не впускати до оселі незнайомих та підозрілих осіб. Якщо вони все таки потрапили до оселі, перевірте їхні документи та не залишайте наодинці. Такі бесіди варто провести особам похилого віку та одиноким пенсіонерам, адже саме вони є найбільш вразливою верствою населення щодо вчинення злочинів.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ