08.11.2020, 09:00

Кого обрали депутатами Рівненської обласної ради (СПИСОК)

Обласна ТВК на вечірньому засіданні 6 листопада оголосила результати остаточного підрахунку голосів на місцевих виборах 2020, які відбулися 25 жовтня. Були оголошені назви партій, які пройшли в Рівненську облраду, та прізвища 64 депутатів.
Рівненська громадянська мережа ОПОРА / Рівне оприлюднила відео із засідання ТВК 6 листопада 2020

У Рівненській облраді буде сім політичних партій:

Європейська солідарність – 18,8695% (67 590 голосів)
Слуга народу -15,6962% (47 905 голосів)
За майбутнє – 11,5022% (35 105 голосів)
Батьківщина – 10,8335% (33 064 голосів)
Сила і честь – 10,2571% (31 305 голосів)
Радикальна партія – 7,8823% (23 057 голосів)
Свобода – 7,4056% (22 602 голосів)

Не пройшли в Рівненську обласну раду, оскільки не подолали 5-відсотковий бар'єр:
ОПЗЖ – 4,9999%
Голос – 4, 8433%
Пропозиція – 3, 9574%
Аграрна партія – 2,3781%
Наш край – 1,3729%

На засіданні 6 листопада обласна ТВК назвала прізвища 64 депутатів Рівненської обласної ради. Перелік не остаточний, оскільки хтось із обраних депутатів може відмовитися від мандата, оскільки пройшов у іншу раду чи на посаду голови територіальної громади.

Найбільше депутатів у Рівненській облраді має "Європейська Солідарність" - 14:
Віталій Гайдукевич
Олена Корень
Олександр Дехтярчук
Василь Яніцький
Світлана Богатирчук-Кривко
Федір Мисюра
Андрій Сорока
Олександр Набочук
Владислав Сухляк
Сергій Кондрачук
Катерина Самардак
Андрій Усач
Сергій Кокорський
Ярослава Острожчук


"Слуга Народу" - 12 депутатів:
Андрій Карауш
Віктор Красовський
Людмила Мариніна
Андрій Бурачик
Роман Шустик
Юлія Шигорева
Олександр Коваль
Сергій Подолін
Юрій Ліпський
Анатолій Грисюк
Олег Стратюк
Володимир Рашовський

"За майбутнє" - 9 депутатів:
Ігор Ясенчук
Іван Калюта
Володимир Чайка
Валерій Редько
Вікторія Опанасюк
Андрій Пехотін
Руслана Потапчук
Чернєнкова
Віктор Щербачук
Руслан Потапчук

"Батьківщина" - 9 депутатів:
Микола Кучерук
Олександр Ткач
Алла Черній
Микола Добриднік
Василь Кльоп
Роман Руденко
Руслана Конощук
Микола Драганчук
Світлана Левицька

"Сила і честь" - 8 депутатів:
Олександр Данильчук
Сергій Шевчук
Віталій Сухович
Анатолій Остапчук
Микола Мельник
Віталій Ундір
Лілія Драпчинська
Катерина Макарчук

"Свобода" - 6 депутатів:
Володимир Валявка
Олексій Бучинський
Юрій Осіпчук
Ольга Шустік
Аліна Янчук
Володимир Ткачук

"Радикальна партія Олега Ляшка" - 6 депутатів:
Оксана Лозова
Сергій Женевський
Сергій Свисталюк
Роман Стасюк
Юлія Назарчук
Юрій Білик

Офіційні документи будуть оприлюднені пізніше.
Щасливе Рівне