13.11.2020, 08:30

У Рівному ОПЗЖ рветься в обласну раду через суд, поки безуспішно

У Рівному суд вдруге відмовив ОПЗЖ у перерахунку голосів на виборах до облради
У Рівному суд вдруге відмовив партії «Опозиційна платформа – За життя» у перерахунку голосів на виборах в обласну раду. Партія вимагала скасувати результати виборів та перерахувати голоси на одній із виборчих дільниць у Рівному. Про це повідомляє Громадське радіо. Як заявив голова регіонального осередку ОПЗЖ Михайло Бузинарський, для проходження до обласної раду їм не вистачило одного голосу. При необхідних 5 % партія набрала 4, 9997%. Перший раз їхній позов до міської ТВК не був задоволений через пропущені строки позовної давності.

Нині ж позов поданий проти обласної ТВК. Михайло Бузинарський стверджує, що на одній з дільниць у Рівному були допущені порушення та неточності, тож просив суд скасувати рішення обласної територіальної виборчої комісії та провести перерахунок голосів. З цим рішенням не погодились представники міської та обласної територіальних виборчих комісій та просили суд відмовити у позові повністю.

Також на суді були присутні й представники партій «Європейська солідарність», «Слуга народу», «За майбутнє», які просили суд не задовольняти позов «ОПЗЖ». Близько 18-ої години, 12 листопада, суд проголосив рішення — відмовити у позові повністю. Тим часом у партії вже заявили, що оскаржуватимуть це рішення у Восьмому апеляційному адміністративному суді у Львові.
Щасливе Рівне