Яку зелень посадити восени, щоб навесні зібрати соковитий урожай
Петрушка
Ця культура погано реагує на протяги, тому місце для посадки повинно бути захищене від вітру. У ґрунт заздалегідь вносять комплексні підгодівлі, після чого приступають до формування грядок на відстані близько 15 см одна від одної. Насіння поміщають у заглиблення і засипають ґрунтом на 1 см, а прилеглу територію мульчують перегноєм, хвойним або листовим опадом.
Кріп
Осінньою посадкою кропу можна зайнятися в першій декаді листопада. Культуру висівають на добре освітлених грядках з удобреним ґрунтом. Поглиблення розташовують по компасу — з півночі на південь, витримуючи між ними відстань у 25 см. Потім грядки мульчують торфом і накривають плівкою. Для посіву під зиму підходять такі сорти, як Грибовський, Амазон, Витязь.

Гірчиця
Ця універсальна городня культура використовується не лише як пікантна приправа − її також вирощують для того, щоб покращувати якість і структуру ґрунту. Якщо вирощувати її для отримання весняної зелені, то посів проводять з настанням перших заморозків. У разі, коли гірчицю висаджують як сидерат, термін її посадки припадає на вересень − до зими вона встигне зійти і підрости.
Салат
Посадити в городі на зиму можна і салат. Його насіння відмінно переносять заморозки, а перший урожай ніжної зелені з'явиться на столі вже в кінці травня. Садять культуру з кінця жовтня до початку листопада при температурі -2...+2°C. Між лунками роблять проміжки шириною 30-40 см. Для осіннього посіву краще використовувати листовий вид салату, оскільки напівкачаний може не виправдати надій у плані врожайності.
Щавель
Щавель садять у перших числах листопада, коли температура повітря вже не піднімається вище +5°C. Якщо зробити це раніше, насіння проросте. Перед посівом викопують лунки глибиною 4 см, які повинні розташовуватися в затінених місцях. У кожну з них по черзі кладуть пісок, насіння і присипають їх підготовленим ґрунтом.

Черемха
На відміну від іншої зелені, черемха почувається добре навіть на «неблагополучних» місцях дачної ділянки. Розмножувати цю культуру можна як насінням, так і цибулинами. Для останнього розмноження найкращий час посадки — початок вересня, а насіння можна садити в один час із часником і цибулею − за пару тижнів до заморозків.
Кінза
Зелень з оригінальним ароматом любить сонячні ділянки, тому важливо правильно розташувати грядки. Зазвичай, кінзу висівають у кінці бабиного літа. Головне — уникнути проростання насіння. Для цього їх не замочують, а землю не поливають. Борозенки розташовують на відстані 10-15 см, закладаючи в кожну по 2-3 насіння. Холодостійкі сорти кінзи: Янтар, Крилатський, Семко.
Як виростити хурму з кісточки у домашніх умовах

Для вирощування хурми з кісточки досить дотримуватися простих правил підготовки та посадки кісточок.
переглядів: 8254
Чим підживлювати розсаду помідорів і перцю, для гарного росту і формування стебла

Від якості вирощеної розсади залежить майбутній урожай
переглядів: 3587
На Рівненщині жінка спочатку працювала в школі, а потім почала вирощувати карамболь

А також працює сільським головою.
переглядів: 518
Як підготувати кімнатні рослини до весни

Дещо про обрізку, полив та пересадження кімнатних квітів
переглядів: 587
Як вдома виростити петрушку і цибулю-шніт

Свіжа і корисна зелень на столі цілий рік
переглядів: 7310
Троянди й ефективний догляд за ними

Троянди є світлолюбові квіти, тому якщо хочеться завести вдома розарій, потрібно потурбуватися й знайти освітлену ділянку. Також не менш важлива ділянка для квітів південно-східної спрямованості. Таке місце розташування важливе, бо ранкові промені не пошкодять трояндове листя. Відкриті ділянки для рослини не підходять, бо це може виразитися й на їх квітіння. В тіні розташування рослин також неможливе, бо квіти будуть в'ялі. Біля дерев також не варто їх висаджувати, бо вони будуть обділені вологою та корисними речовинами, яку дерева відберуть. Окрім всього цього, догляд за трояндами важливий і ніхто не каже, що доглядати за ними легко, особливо якщо не використовувати органічні добрива.
переглядів: 283
Своя пасека — с чего начать?

Собственная пасека — не только источник дохода, но и прекрасное времяпрепровождение. Чтобы усилия начинающего пчеловода принесли ожидаемые результаты, он должен досконально изучить повадки пчел.
переглядів: 578
"Uley" – широкий ассортимент товаров для пасеки

В современном мире тема пасеки ежегодно набирает все большей популярности среди общества. Ни для кого не секрет, что мед сегодня очень ценится, и купить натуральный продукт без каких-либо добавок достаточно тяжело. Так что, для добычи качественного меда, пчеловодам важно обеспечить все необходимые условия для комфорта насекомых. Особую роль имеют пчелиные ульи, которые являются не только домиком для животных, но и способны обеспечивать все необходимые комфортных условиях для качественного сбора продукта.
переглядів: 836
Особенности выбора гербицидов для борьбы с сорняками

Как правильно выбрать подходящие гербициды? Гербициды от сорняков – незаменимый элемент сельского хозяйства, который позволяет производителям и фермерам сэкономить немало денег и усилий при выращивании урожая.
переглядів: 1627