21.11.2020, 17:00

На Волині дозріває урожай лимонів [+Фото]

На Волині майже дозрів урожай лимонів
У теплиці ДП «Маневицьке лісове господарство» лимони сорту Пандероза на завершальній стадії дозрівання, повідомляють у пресслужбі підприємства.
Саджанці лимонів цього сорту були висадженні у 2019 році. За цей час спостерігали за вегетацією рослин, цвітінням, зав’яззю, приростом молодих пагонів, та дозріванням плодів.

На даний час у теплиці зростає 55 кущів лимонів. Сорт Пандероза є природним гібридом лимону та цитрону, плоди досить крупні, шкірка товста, злегка горбкувата. При правильному догляді плоди досягають ваги у понад 500 грамів.В теплиці один із лимонів має вагу 640 грамів, а на одному дорослому кущі зростає від 10 до 20 лимонів. Смак і запах даних лимонів цитрусовий, але при повному дозріванні смак стає менш кислим.

В цьому році розмножували лимони вегетативним методом – живцюванням. Використовували живці здерев’янілих гілок, які через певний період мають наростити кореневу систему. Тож на підприємстві сподіваються, що за рік-два зможуть продавати ці волинські лимони.купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ