04.12.2020, 09:30

Як допомогти родині священника з Рівненщини, яка потрапила у смертельну ДТП

З’явилися подробиці про сім’ю священника з Рівненщини, яка потрапила у смертельну дорожньо-транспортну пригоду.
У четвер, 26 листопада, дружина священника Марія разом з трьома неповнолітніми синами їхала до міста Рівного, щоб там відсвяткувати день народження сина, якому виповнилося в цей день 7 років. Чоловік Марії, отець Григорій чекав свою сім’ю вже у Рівному, але, на жаль, не дочекався…

Автомобіль, за кермом якого була Марія, виїжджав на головну дорогу, а тут в нього врізалася на швидкості вантажівка. Зіткнення було настільки сильне, що з автомобіля викинуло маму з маленькими дітьми.30 річна дружина священника Марія та їх 7-річний син Герман, який в цей день святкував свій День народження, загинули на місці ДТП.
Найгірше, ще й те, що автомобіль “швидкої”, який прямував до місця аварії, практично ніхто з водіїв не пропускав, а дехто навіть старався “підрізати”.
Зі свого боку, водій швидкої підкреслив, що під час руху доводилося маневрувати. Через це один з лікарів навіть впав у салоні.

Хлопчикам і з родини священника, які вижили після смертельної ДТП, потрібна допомога

За життя двох синів боряться медики. Інших двох синів священника Григорія і Марії – Марка й Севастіана – рятують лікарі. Першого вже прооперували.
Про родину говорять лише хороше.

Місцеві розповідають, що сім’я була дуже привітна та дружна. Батьки Марії десять років тому поховали дитину, яка хворіла, тому доньку берегли. Вона закінчила школу і вийшла заміж за священника. Хотіли збудувати власну оселю. Працювала Марія у школі, вчителькою початкових класів. Тут про неї тільки позитивні відгуки.

Батьки не можуть пережити це горе. До слова, Марія за два дні перед жахливою аварією вітала тата з днем народження.

Зараз у селі збирають гроші діткам, яких рятують лікарі. Номер банківської картки отця Григорія 5168 7554 3592 4267 (Ясковець Григорій Іванович).
Щасливе Рівне