Ексклюзив «Ранку з Інтером»: хто змусив Ірину Білик стати феєю? (+ВІДЕО)
Хто змусив її зняти відео на пісню «Я вмію любити» і як проходила робота над ним, співачка розповіла в ексклюзивному інтерв'ю програмі «Ранок з Інтером».

«Пісню «Я вмію любити» виконую вже два роки, - розповідає Ірина Білик. - І створювати відео до неї не планувала. Вперше в моєму житті мої шанувальники буквально змусили мене зняти кліп».

Кліп знімали в кінці осені. Територія одного з найбільших дендропарків в Київській області на один день перетворилася на знімальний майданчик нового відео Ірини Білик.
Співачка зізнається: навіть не думала, що картинка вийде настільки яскравою. Навіть з погодою пощастило: «В день зйомок прогноз погоди обіцяв дощ. Я навіть говорила режисерові Герману Ненову: давай не знімати. Але він сказав, що вони подзвонили в Гідрометцентр і замовили сонце. І дійсно, незважаючи на пізню осінь, день виявився дуже сонячним і теплим».

Як і більшість композицій з репертуару зірки, ця пісня теж про любов. «Я хотіла показати, що любов - це коли ти відчуваєш, що можеш літати, - говорить Ірина Білик. - Я в цьому відео граю добру фею любові. У кліпі також знімалися діти - справжні, душевні, у яких немає нічого злого всередині».

Також співачка розповіла, що готує ще один кліп, зйомки якого відбудуться найближчим часом. Зірка зазначила, що більше не хоче існувати за законами шоу-бізнесу, де нові пісні і відеороботи зазвичай випускають раз в сезон. Тепер поп-діва сама встановлюватиме правила і частіше радувати шанувальників новинками.
Сюжет програми «Ранок з Інтером» про зйомки нового кліпу Ірини Білик:
Текст і фото - пресслужба Інтер

життя, Ірина Білик, Ранок з Інтером, новий кліп, пісня, Я вмію любити
Яку погоду чекати на Рівненщині?

У нічний час на Рівненщині очікується температура повітря близько 7 градусів тепла за прогнозом на 1 жовтня 2023 року о 18:30.
переглядів: 105
Продовжується збір на купівлю автомобіля для пресгрупи ЗСУ

У День захисників і захисниць України прошу вас підтримати збір Національної спілка журналістів України (НСЖУ) на авто для пресгрупи оперативно-тактичного угруповання "Соледар" ЗСУ.
переглядів: 190
Неймовірно смачний шоколадний торт: готуємо

Не торт, а вибух смаку!! Робила на день народження чоловіка... Вже тиждень минув, а тортик досі згадуємо... Такий він був гармонійний, ніжний...
переглядів: 282
Уже холодно: яку погоду чекати на Рівненщині 1-го жовтня?

На 1 жовтня 2023 року в Рівненській області передбачається погіршення погоди, згідно з прогнозом Рівненського гідрометцентру.
переглядів: 308