Через скільки років Рівненщина може лишитися без лісу
Про це заявили у дослідженні, яке провели компанія EOS Data Analytics, Інститут космічних досліджень НАН України та Державне космічне агентство України.
Вони встановили, що із серпня-2019 до серпня-2020 року, в Рівненській області вирубали 5395 га лісу проти 2101 га роком раніше. На Житомирщині за цей час вирубали на 20% більше лісу, ніж минулого року.
Дослідники кажуть, що якщо не уповільнити цей тренд, то за наступні 30 років може бути знищено 1,6 млн га лісу на Рівненщині, а за 38 років — 2,3 млн га на Житомирщині. Це уся площа лісів в цих областях.
Не допоможе навіть висадка дерев, кажуть вчені, оскільки відновлення займає від 60 до 100 років, залежно від порід дерев.

На війні загинув працівник «Рівнеазоту» Олександр Кононенко: у середу в Рівному відбудеться прощання

У середу, 13 серпня, Рівне проведе в останню путь солдата Олександра Кононенка, який загинув 7 серпня 2025 року, захищаючи Україну на Покровському напрямку. Герою було 54 роки.
переглядів: 624
1 вересня на носі: які щеплення потрібно зробити дитині перед школою та дитсадком

Напередодні нового навчального року важливо не лише закупити канцелярію і новий гардероб, але пройти медогляд та обов'язкову вакцинацію.
переглядів: 215
День молоді 2025: красиві вітання для всіх і кожного

12 серпня - Міжнародний День молоді. Сьогодні потрібно віцтати усіх хто молодий як за документами так і душею. Молодість - це рушій життя.
переглядів: 385
Рівне попрощається з Олегом Удодиком: Герой загинув на Курщині

Сьогодні, 12 серпня, Рівне віддасть останню шану загиблому Герою Олегу Юхимовичу Удодику.
переглядів: 690
12 серпня: свята, важливі події, іменини

Сьогодні не просто вівторок, а 12 серпня. Цей день часто згадується в історії і з ним пов'язано чимало імен та подій.
переглядів: 279
Реклама