08.01.2021, 10:00

Під час локдауну рівнянам пропонують відвідати Острозький замок

Острозький замок під час локдауну працюватиме за звичним графіком. А все тому, що це історико-культурний заповідник. Уряд таким об’єктам роботу не забороняв.
"Згідно підпункту 5 пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 історико-культурні заповідники є виключенням з загальних правил щодо умов локдауну. Серед переліку заборон пункту 3 наступне: “приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом”",-повідомила адміністрація заповідника.Відвідувачів чекатимуть:

8 січня з 9:45 до 16:00.
Від 9 січня – музеї заповідника працюватимуть за звичайним графіком: з вівторка по п’ятницю з 9:45 до 17:00 (у п’ятницю до 16:00).