Подати
оголошення

12.01.2021, 18:41

Чи вистачить місць у лікарнях Рівненщини

За прогнозами ВООЗ, на початку наступного місяця у світі очікується загострення поширення COVID.
Про це під час онлайн-брифінгу повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

«Заклади охорони здоров’я Рівненщини готуються до зростання кількості хворих на коронавірус. На сьогодні у нас є достатньо ліжкового фонду. Крім того, ми забезпечені медикаментами та кисневими точками. Медичні заклади готові приймати достатню кількість хворих, аби надавати повноцінну якісну допомогу. Дане питання стоїть на порядку денному у всіх керівників закладів охорони здоров’я області», - зазначив Олег Вівсянник.

За його словами, поширення інфекції можна зупинити лише завдяки чіткому дотриманню обмежувальних правил карантину.

Олег Вівсянник, фото з rv.gov.ua.
Олег Вівсянник, фото з rv.gov.ua.


«Вчерговий раз наголошую, що все залежить від поведінки кожного з нас, - розповідає Олег Вівсянник. – Якщо ми зможемо запобігти поширенню інфекції, тоді матимемо достатню кількість медичних закладів, кадрів та всього комплексу лікувально-діагностичного процесу для боротьби з ковід».

Нагадаємо, на сьогодні хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 15-ти лікарнях Рівненщини, де підготовлено 1 676 ліжок, які на 77% забезпечені киснем. Завантаженість закладів складає 31,6%. У разі необхідності, ліжковий фонд для пацієнтів з COVID розширять до 2 250 місць.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, у Рівному будуть довші канікули. Мер сказав! Науковці знову наголосили, чому важливо носити маски. МОЗ назвало ціну вакцини проти коронавірусу.