Подати
оголошення

16.01.2021, 15:20

В ПЦУ закликали вшанувати пам'ять оборонців Донецького аеропорту

"Православна Церква України поділяє біль втрат разом із нашими захисниками, їхніми побратимами, родинами загиблих", - зазначено на офіційній сторінці ПЦУ в мережі Фейсбук.
Ось ввесь текст повністю:Сьогодні ми вшановуємо пам’ять полеглих героїв, які з неймовірною стійкістю та мужністю обороняли Донецький аеропорт від окупантів. «Кіборги» – так стали називати цих мужніх воїнів, але не за те, що вони були роботами, а за те, що намагалися вистояти в зовсім нелюдських умовах. 242 дні тривала оборона аеропорту. 242 дні страшних випробувань не лише для військовослужбовців, а й для медиків, волонтерів, добровольців, які там опинилися…
«Вони вистояли. Не вистояв бетон» – у січні 2015 року на руїни був перетворений новий термінал і диспетчерська вежа Донецького аеропорту, яка назавжди стала символом незламності українських військових. Проте захисники отримали й втрати: понад сотню загиблих українських воїнів, а також близько 440 поранень…
Православна Церква України поділяє біль втрат разом із нашими захисниками, їхніми побратимами, родинами загиблих. Молімося за спокій душ полеглих, вічна їм пам’ять. І пам’ятаймо, що герої не вмирають. Слава Україні! Героям слава!


Нагадаємо, сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.