Подати
оголошення

23.01.2021, 13:29

Євробачення 2021: чи буде шоу цьогоріч?

У травні 2021 року попри пандемію Covid-19, що другий рік поспіль вирує у світі, у Нідерландах відбудеться міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2021.

Правила пісенного конкурсу Євробачення змінили, щоб гарантовано провести конкурс у 2021 році - 18 травня (перший півфінал), 20 травня (другий півфінал) та 22 травня (фінал), а також забезпечити його проведення й надалі.

Поки організатори розробили чотири базових варіанти проведення конкурсу:Варіант A: Звичайний Пісенний конкурс Євробачення.

Пісенний конкурс Євробачення буде організовано, як зазвичай: на арені Ahoy у Роттердамі відбудеться дев’ять шоу (включаючи генеральні репетиції) у заповненому залі, за участю делегацій та артистів від усіх мовників-учасників, з численними заходами в самому Роттердамі й навколо нього.

Варіант B: Пісенний конкурс Євробачення із соціальним дистанціюванням.

Аналогічно буде проведено дев’ять шоу з глядачами в арені, однак за обмеженої кількості присутніх, щоб забезпечити соціальне дистанціювання на відстані 1,5 м.

Варіант C: Пісенний конкурс Євробачення з обмеженнями на подорожі.

Пісенний конкурс Євробачення відбуватиметься також із дотриманням соціальної дистанції, в арені Ahoy у Роттердамі, як й у варіанті B, з дев’ятьма шоу та обмеженою кількістю глядачів у залі. Якщо якась делегація не матиме змоги приїхати до Роттердама, буде використано резервне відео виконавця зі своєї країни.

Варіант D: Пісенний конкурс Євробачення в умовах локдауну.

Якщо Нідерланди знову опиняться в ситуації на зразок локдауну, пісенний конкурс Євробачення відбуватиметься без аудиторії і, ймовірно, без заходів у Роттердамі та навколо нього. Усі виступи учасників відбуватимуться в їхніх країнах. Для конкурсу будуть використані резервні відео, які зводитимуться в арені Ahoy у Роттердамі.

Оголошення обраного варіанту очікується у лютому.