27.01.2021, 11:20

"Хочемо, щоб підприємство запрацювало з новими підходами", - мер Рівного прокоментував звільнення чиновника

26 січня стало відомо про те, що керівника міського ШЕУ Віктора Климука звільнили. Чиновник пропрацював у цій галузі близько 30 років.
Міський голова Рівного Олександр Третяк пояснив причину такого рішення. Так, мер стверджує, що хоче, щоб підприємство запрацювало з новими підходами.

"Віктор Климук залишиться працювати в цій структурі, можливо, це буде посада головного інженера або заступника. Керівник буде змінений, його оберуть за умовами конкурсу. Ми хочемо, щоб підприємство запрацювало з новими підходами, бо як тільки стаються снігові колапси – зразу є питання", – каже Олександр Третяк.

У Рівному звільнили знаного чиновника

Сам Віктор Климук спочатку не коментував свого звільнення, а потім щиро подякував усім за роботу:

Шановні колеги: працівники РШЕУ, колективи комунальних підприємств та їх керівники, працівники УЖКГ, депутати Рівненської міської ради, шановний Володимир Євгенович!
Дякую Вам усім за роки спільної роботи, за підтримку, взаєморозуміння та повагу.
Пріоритетом в роботі завжди було і залишається безкомпромісна якість, збереження та розвиток підприємства. Роки нашої співпраці не були легкими, але мали хороші плоди для громади нашого міста. Пишаюся тим, що зміг працювати на благо Рівного протягом 30-ти років свого життя.
Бажаю Всім міцного здоров'я, успіхів та особистого благополуччя.