Особенности цифровой дерматоскопии
Почему стоит часто проводить диагностику?
При новообразованиях важно вовремя провести исследование, которое сможет диагностировать меланомы на разных стадиях. Это позволит предостеречь развитие метастазов, привести в нужное время лечение.
Тестирование новообразований проводится на новейшем оборудовании цифровом дерматоскопе. Он значительно превосходит аналоги и позволяет точнее исследовать структуру родинки. Это стало возможным при помощи применения фотосистемы, которая анализирует сделанные изображения. В автоматическом режиме происходит отделение безопасных и патологических новообразований. При помощи продвинутого оборудования можно в полной мере исключить возможность ошибки, улучшить качество анализа, выявить болезнь еще на первых стадиях.
Особенности цифровой дерматоскопии
Каждый клиент проходит диагностику родинок с применением современных инноваций. Проходит анализ размера и цвета новообразований, заводится карточка, в которой заносятся эти данные. При повторном посещении врача, снимаются новые показания и сравниваются для прослеживания динами изменений. При этом цифровой дерматоскоп определить появление новых новообразований.
Особенности аппарата:
• Оборудование может сканировать родинку, сравнивать ее с имеющимися образцами безопасных или патологических образований. После этого система выдает результат, который рассказывает специалисту о характеры этой родинки.
• Проводится сегментация в автоматическом виде, при повторном диагностировании можно определить структуру изменений.
• Происходит оценка новообразований, фиксируется отчет по всем необходимым факторам.
Не следует пренебрегать свои здоровьем. Нужно проводить диагностику родинок даже в том случае, когда нечего опасаться. Развитие меланомы может происходить неожиданно для любого человека.

Рівненський пологовий будинок чекає майбутніх батьків на День відкритих дверей

Пологовий будинок Рівненської міської ради запрошує майбутніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться у суботу, 19 липня, о 10:00. Це чудова нагода ознайомитися з умовами та процесом пологів, а також отримати відповіді на всі питання, що турбують майбутніх батьків.
переглядів: 40
Сало по-українськи: традиція, смак і трохи користі

Сало — це більше, ніж просто їжа. Для багатьох українців воно — символ дому, традицій, душевної гостинності й навіть національної ідентичності. Поки хтось іронізує, мовляв, без сала в Україні й хліб не смакує, ми розповімо: чому цей продукт досі залишається улюбленим, чим корисний (і коли — ні), як його їдять та з чим поєднують.
переглядів: 127
Ботулізм та літня спека: як уникнути небезпеки при споживанні риби – рекомендації фахівців

Державне агентство меліорації та рибного господарства України наголошує на важливості дотримання правил безпечного споживання риби та морепродуктів у літній період. У зв'язку зі спекою значно зростає ризик харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій, серед яких особливу небезпеку становить ботулізм.
переглядів: 136
Другий урожай: що посадити в липні, щоб отримати врожай до осені

Липень – не лише пора збору першого врожаю, а й чудова можливість для дачників та городників отримати "другу хвилю" свіжих овочів та зелені. На звільнених грядках, які вже віддали свої ранні весняні дари, можна знову садити культури, що дозволить насолоджуватися вітамінами до пізньої осені або навіть наступної весни.
переглядів: 132
Як врятувати речі, які пофарбувалися при пранні

Зазвичай із речами, які полиняли ми відразу прощаємося. Але насправді є декілька дієвих способів, як ці речі врятувати.
переглядів: 580
Реклама