Як на ринку чи у магазині вибрати солодкі апельсини
Лайфхаки при виборі солодкого апельсина
При виборі фрукта на ринку або в магазині не завжди можна вгадати з його смаковими властивостями. Іноді красивий, пружний і стиглий на вигляд апельсин може виявитися занадто кислим.
Щоб не помилитися з вибором, необхідно звернути увагу на ряд ознак, які свідчать про солодкість фрукту.
Перш за все, потрібно оглянути шкірку апельсина, яка повинна бути яскравою і рівномірно забарвленою. У апельсинів солодких сортів шкірка гладка і має поодинокі вкраплення червоного кольору.
Своєю чергою пористість на шкірці — говорить про її товщину, проте не є маркером смаку фрукта.
За вагою апельсина можна визначити його соковитість, чим соковитіший апельсин — тим більша ймовірності, що він смачніший. З цього рекомендується робити вибір в сторону плодів, які «важчі». При цьому слід зауважити, що важкий фрукт — не значить великий: апельсини великих розмірів не завжди відрізняються солодкістю.
До солодких сортів відносяться апельсини з яскраво вираженою верхівкою, або як її називають в народі «пупок». У розрізі цієї верхівки можна побачити ще один невеликий плід.

Правила зберігання апельсинів
Крім вибору солодкого і соковитого апельсина, потрібно знати і про умови зберігання плоду. Мало хто надає цьому значення, проте підтримка правильних умов допоможе продовжити «життя» фрукту в нерозкритому стані.
Вдома при кімнатній температурі апельсини можуть зберігатися протягом 7 днів. У прохолодному середовищі плоди можуть пролежати до декількох тижнів, що залежить від зрілості фрукта. Важливо відзначити, що плід «любить» сухі приміщення.
При цьому відправити плід в холодильник, льох або у фруктову вазу — мало. Час від часу потрібно контролювати його стан. У разі появи вм’ятин — найближчим часом фрукт потрібно з’їсти або використовувати в приготуванні. Також плід потрібно протирати від вологи і конденсату, що утворилися на ньому.
Мити апельсини потрібно безпосередньо перед вживанням. Оптимальні умови і термін зберігання залежить від сорту апельсинів. Господині часто використовують не лише м’якуш фрукта, але і його шкірку, виготовляючи з неї цедру. Перш ніж додавати цедру в страви, шкірку апельсина потрібно ретельно очистити від консервантів і хімікатів.

Український комік, родом з Рівненщини, розповів як схуд на 54 кілограми

Відомий український комік Володимир Жогло, який родом з Млинова, поділився вражаючою історією власного схуднення.
переглядів: 126
Рівнян попереджають про новий вид шахрайства

Поліція Рівненщини розповідає про вид шахрайства, коли постраждалим рекомендують нібито "покращити свій мобільний зв'язок".
переглядів: 127
Як військовим оформити заповіт і довіреність без нотаріуса

В умовах воєнного стану військові не завжди мають змогу звернутися до нотаріуса. У таких випадках Закон дозволяє посвідчувати правочини в особливому порядку.
переглядів: 115
Командир взводу «Да Вінчі» Іван Швая: шлях добровольців та уроки війни

У цьому інтерв’ю командир взводу Іван Швая розповість про бойовий шлях батальйону, особливості добровольчого руху, виклики війни та те, як українські воїни формують майбутнє країни на полі бою. Це історія мужності, братерства та незламної віри в перемогу.
переглядів: 278
"Життя на рівні, я їду в Рівне" - відомий прозаїк та поет написав вірш про наше місто

Василь Зима знаний не тільки як телеведучий, але також як поет та прозаїк.
переглядів: 274