10.02.2021, 19:40

Немовля було ще живе: моторошні подробиці вбивства малюка на Рівненщині

Подробиці моторошного вбивства новонародженої дитини
На Рівненщині мати вбила новонароджену дитину. Чоловік привіз до лікарні дружину, яка стікала кров’ю та мала температуру. Після огляду медики зрозуміли, жінка щойно родила. Що ж трапилося з дитиною з’ясовували наші журналісти. Свою вагітність Альона приховувала від усіх - як 10-річного сина від першого шлюбу, так і нового обранця. Проте ні вони, ні сусіди і не підозрювали про те, що 34-річна жінка при надії.

Жінка була на сьомому місяці вагітності, як у неї почалися пологи. Втім, народжувати Альона наважилася самостійно вдома. Власноруч перерізала пуповину, а після загорнула дитину у рушник та в пакет, який потім поклала до морозильної камери. Але до лікарні породілля не поспішала. Лише згодом звернулася до медиків через сильну кровотечу і сказала, що немовля народилося мертвим.

Моторошний випадок шокував усе село. Жителі Лютинська кажуть, що Альона є хорошою жінкою, не конфліктувала, не вживала алкоголю та працювала у місцевому магазині. Тож що підштовхнуло її на жахливий вчинок невідомо. Із позитивними відгуками про неї говорять і в службі у справах дітей. Кажуть, породілля раніше не бувала на обліку.

У будинку Альони слідчі виявили тіло новонародженої дівчинки. Його відправили на судово-медичну експертизу, яка встановила, що немовля померло внаслідок переохолодження.

Нині жінка перебуває у Дубровицькій центральній районній лікарні. Вона прийшла до тями, хоча втратила майже половину крові, але поки відмовляється будь що розповідати. Якщо ж її вина підтвердиться, породіллі загрожує 5 років позбавлення волі.
Щасливе Рівне