На Рівненщині шкільним автобусом керував нетверезий водій
"Від огляду на стан сп’яніння на місці 62-річний керманич мікроавтобуса відмовився, тож йому запропонували поїхати у медзаклад. Там прилад «Драгер» підтвердив підозри та зафіксував 1,9 проміле алкоголю", – йдеться у повідомленні ГУНП у Рівненській області.
На горе-керманича складено два протокол про адміністративне правопорушення: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції та за порушення правил надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів чи вантажів автомобільним транспортом.
![](https://ogo.ua/images/articles/2/big/1613133369.jpg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
У Рівному встановлюють валідатори
![](/images/articles/2/small/1739708971.jpg)
У комунальному транспорті міста триває процес встановлення валідаторів для безготівкової оплати проїзду. У рамках впровадження електронного квитка всі автобуси та тролейбуси міста мають бути обладнані такими пристроями до кінця лютого.
переглядів: 175
У Рівному відбудеться арт-проєкт "Народжені боротися"
![](/images/articles/2/small/1739704777.jpg)
Цей захід об’єднає мистецькі твори, що народилися в часи боротьби за Свободу, і стане нагадуванням про ціну, яку українці заплатили та продовжують платити за своє майбутнє.
переглядів: 107
У Рівному діти лікуються та навчаються одночасно в Школі Супергероїв
![](/images/articles/2/small/1739706755.jpg)
Понад 400 дітей уже стали учнями Школи Супергероїв, яка з березня минулого року діє при Рівненській обласній дитячій лікарні. За цей час юні пацієнти отримали понад 1300 освітніх послуг, не перериваючи навчання навіть під час лікування чи реабілітації.
переглядів: 119
Яку компенсацію можуть отримати рівняни за "пакунок малюка"
![](/images/articles/2/small/1739703269.jpg)
Департамент соціальної політики Рівненської міської ради повідомляє, що відтепер батьки новонароджених можуть отримати грошову компенсацію вартості «пакунка малюка».
переглядів: 154
У Рівному затвердили програму оздоровлення для Захисників та Захисниць України
![](/images/articles/2/small/1739702947.jpg)
Депутати Рівненської міської ради підтримали важливий соціальний проєкт, підготовлений Департаментом соціальної політики.
переглядів: 149