26.02.2021, 14:30

Рівнянка претендує на Mrs. Ukraine World 2021

зображення з news.obozrevatel.com

27 лютого вперше в унікальному форматі телевізійного шоу в Києві відбудеться Національний парад успіху і краси "MRS. UKRAINE WORLD 2021".
Це інтерактивний форум для українських респектабельних жінок, які встигли досягти успіхів у бізнесі, науці, мистецтві чи соціальній активності. Жінок, які завоювали визнання і можуть поділитися своїми досягненнями і рецептом успіху.

Захід проходить під егідою міжнародного конкурсу "MRS. WORLD", офіційним представником якого в Україні є Наталя Ковальова, президентка продюсерського центру DIVA FASHION GROUP.

Переможниця національного відбору представить Україну на міжнародному фіналі "MRS. WORLD 2021" на Шрі-Ланці. ТОП-6 фіналісток також отримають можливість представляти нашу країну на різних міжнародних форумах успіху і краси.

За результатами online-голосування спеціальним титулом нагородять одну з учасниць. Результати online-голосування буде оголошено 27 лютого під час телешоу.

зображення з news.obozrevatel.
зображення з news.obozrevatel.


Серед усіх учасниць є і представниця Рівного - МАРІЯ УДОВИЧЕНКО.

Її життєве кредо:

Отож, коли ти робиш, але нічого не виходить і обставини проти тебе – треба обійти з іншого боку. Я була досить нетерплячої людиною, але життя навчило мене терпінню і розумінню того, що на все свій час.

Проголосувати за вподобану учасницю можна на сайті Obozrevatel
Щасливе Рівне