03.03.2021, 08:21

Публічних діячів Рівненщини вакцинували від COVID-19

Перші публічнні особи Рівненської області вакцинувалися від коронавірусу.
Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Вчора, 2 березня, медики зробили щеплення вакциною Covishield індійського виробництва публічним особам Рівненщини – першому заступнику голови ОДА Сергію Подоліну, координатору із вакцинації в області Олені Гандзюк та керівниці ГО «Батьки за вакцинацію. Рівне» Ірині Лепесі.

Вакцинація відбулася у Рівненському військовому шпиталі.

«Для мене важливо вакцинуватися тією ж вакциною, якою імунізують наших медиків. Показую публічно, що потрібно щеплюватися і що вакцина якісна та ефективна. Усе пройшло успішно», - зазначив Сергій Подолін.

Нагадаємо, що Сергій Подолін - один з перших посадовців на Рівненщині, котрий захворів на коронавірус. Це відбулося у квітні 2020 року.

«Я є прихильницею вакцинації. Із самого початку кампанії заявляла, що буду обов’язково щеплюватися від COVID-19. Тому, як тільки внесли зміни до Дорожньої карти, я одразу виявила бажання вакцинуватися», - розповіла Олена Гандзюк.

Довіряє вакцині Covishield (Oxford/AstraZenecа) і керівниця ГО «Батьки за вакцинацію. Рівне» Ірина Лепеха , яка теж свідомо зробила вибір на користь щеплення проти COVID-19.

«Вакцина визнана ВООЗ, якісна і безпечна. Під час щеплення відчуття звичайні – як від будь-якої вакцинації. Лише хвилювання. Серед моїх знайомих є багато бажаючих вакцинуватися», - поділилися Ірина Лепеха.

Нагадаємо, 1 березня Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав Наказ № 369, яким вніс зміни до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19. Це дозволяє з початку кампанії використовувати можливі залишки вакцин для щеплення громадських діячів з метою популяризації імунізації проти коронавірусної хвороби.
Щасливе Рівне