Острожанина затримали з підозрою у жорстокому вбивстві пенсіонера
Зловмиснику повідомили про підозру та сьогодні, третього березня, арештували. Смерть 62-річного острожанина із тілесними ушкодженнями у квартирі за місцем проживання констатували медики «швидкої» 12 січня.
Слідчо-оперативна група під час огляду тіла загиблого, який проживав сам, виявила численні травми голови. Відповідно до лікарського свідоцтва смерть чоловіка настала внаслідок черепно-мозкової травми з переломом кісток склепіння та основи черепа з крововиливом у головний мозок.
За фактом умисного вбивства слідчі Острога розпочали досудове розслідування.
За результатами зібраної слідової інформації та під час проведення розшукових заходів оперативники вийшли на слід зловмисника. Ним виявився 36-річний житель Острога. Чоловік перебував під адміністративним наглядом, адже неодноразово судимий за злочини проти життя та здоров’я особи, за що відбував покарання у місцях позбавлення волі. Після скоєння злочину він переховувався від органів досудового розслідування. Сьогодні, третього березня, його викрили працівники карного розшуку.
Слідчі повідомили йому про підозру, а Острозький районний суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб.

У Рівному чоловік зламав дорожній знак: тепер відповідатиме за хуліганство

У соціальних мережах з’явилося відео, на якому невідомий чоловік 5 травня на вулиці Соборній кілька разів б’є ногою по дорожньому знаку, внаслідок чого той падає.
переглядів: 15
У Рівному судитимуть двох водіїв через смертельну ДТП на пішохідному переході

До Рівненського міського суду скеровано обвинувальний акт щодо двох водіїв, які, за версією слідства, причетні до загибелі 40-річного пішохода.
переглядів: 72
На Рівненщині попрощалися із трьома Героями

Рівненщина попрощалася з трьома військовими: Володимиром Коцуром та Михайлом Бараболею з Рівненської громади, Вадимом Галуном з Повчанської ТГ.
переглядів: 136
У Рівному водій ВАЗ втік з місця ДТП: підозра на наркотичне сп’яніння

Інцидент трапився учора на вулиці Кулика та Гудачека. Водій автомобіля ВАЗ не дотримався безпечної швидкості й інтервалу, через що допустив зіткнення з авто Dacia Logan. Потерпілих унаслідок аварії не було.
переглядів: 142
На Рівненщині потрібні донори крові усіх груп

Центр служби крові звертається до жителів Рівненщини: терміново потрібна кров усіх груп із негативним резусом.
переглядів: 146