Подати
оголошення

04.03.2021, 14:09

Почали знімати "Дім за склом"

Розпочалися зйомки повнометражного фільму режисера та сценариста Тараса Дроня.
Виробництво картини здійснює кінокомпанія "Директорія Кіно" за підтримки Державного агентства України з питань кіно та у співпраці із компанією "Сучасне Українське Кіно".


Фото Олени Івашкіної
Фото Олени Івашкіної


Головну роль у картині виконує Ірина Веренич-Островська. Вона грає Вікторію — маму дівчини, яка зникає під час святкування шкільного випускного вечора. Вікторія — ділова сучасна жінка, в якої в житті все ідеально: від порядку вдома до чітко збудованого статусу в суспільстві. Однак існує підозра, що її донька займається незаконним розповсюдженням наркотиків. Аби не заплямувати репутацію та викристалізований роками образ, жінка розпочинає пошуки у власний спосіб. Вікторія навідріз відмовляється вірити в припущення слідства, і особливо своєму колишньому чоловіку, якого вважає невдахою і справжньою причиною зникнення.


Фото Олени Івашкіної
Фото Олени ІвашкіноїПерший знімальний день пройшов в селі Циблі Бориспільського району, де команда фільму знайшла незвичну локацію — затоплену церкву. Частина фільму буде зніматися в місті Українка, частина — в Києві.


Співавтором сценарію картини виступив Якуб Присак, оператор-постановник — Олександр Поздняков, художниця - постановниця — Марія Островська, звукорежисер — Сергій Степанський. Продюсери фільму — Ігор Савиченко та Валерія Сочивець.


Фото Олени Івашкіної
Фото Олени ІвашкіноїКінопроєкт стрічки "Дім за склом" став одним із переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет картини — 25 млн 062 тис. 650 грн., з яких 20 млн — державна фінансова підтримка. Фільм знімається на 35 мм плівку, команда планує завершити його виробництво наприкінці 2021 року.

Нагадаємо, що минулого року картина режисера Тараса Дроня "Із зав’язаними очима" перемогла в конкурсі Competition 1-2 Варшавського міжнародного кінофестивалю.

Прем'єра фільму "Дім за склом" запланована на осінь 2022 року.


Фото Олени Івашкіної.

Про це повідомляє пресслужба Держкіно, usfa.gov.ua.

Нагадаємо, в Україні з'явився онлайн-довідник фільмів. Українські стрічки знову не потрапили в шортлист Оскара. Фільм молодого українського режисера показали в США.