12.03.2021, 18:45

Чергова софтбольна «Розминка від чемпіона» відбулася на Рівненщині

Черговий тур спортивно-масового заходу «Розминка від чемпіона» пройшов у Крупецькій територіальній громаді. До учнів Філіії Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступенів Крупецької ЗОШ І-ІІІ ступенів завітала представниця команди «Західний вогонь», чемпіонка України, майстер спорту України з софтболу Діана Вашай.
Про це повідомляє Спорт для всіх Рівненщини у себе на сторінці в Facebook.

В ході зустрічі з школярами, спортсменка представила себе, поділилася своїми досягненнями у спорті. Дітям вона розказала, що софтбол - різновид бейсболу, проте тут грають м'ячем, більшим та значно м'якшим за бейсбольний. У цьому виді бейсболу свої правила: подавання м'яча таке, що знижує швидкість в польоті, а сама гра триває сім інінгів замість дев'яти, як у бейсболі.
Також, з нагоди спортивного свята, учні школи підготували малюнки на спортивну тематику. Автори кращих робіт отримали в подарунок щоденники від Відділення НОК України в Рівненській області, яке є партнером заходу.
А ще юнаки та дівчата мали можливість продемонструвати свої знання щодо різних видів спорту в «Олімпійській вікторині», яку провели організатори разом зі спортсменкою.


Після цього, чемпіонка провела для дітвори розминку, яку всі виконували дуже старанно. Закінчивши розминатися, школярі отримали майстер клас від титулованої софтболістки. Кожен мав змогу чимдуж вдарити м’яча битою, а інші накладали на долоню бейсбольну «ловушку» та намагалися впіймати його.
Завершився захід фотографуванням на згадку. Після фотосесії дітлахи брали у спортсменки автографи, робили з нею індивідуальні фото.


Також організатори заходу, скориставшись можливістю, нагородили навчальний заклад за друге місце в обласному конкурсі «Олімпійський куточок». Керівник школи отримала кубок, диплом та призи.